Masaż kobido kurs to niechirurgiczny lifting twarzy, który działa dobrze na budowę naszej skóry. Jego celem jest usunięcie wszystkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni oraz ich funkcji.
Czy warto zarejestrować się na masaż kobido kurs? Które efekty przynoszą osobom stosującym tej techniki masażu?
Nazwa masaż Kobido kurs wywodzi się z Japonii, a jego dosłowne zacznie to Stara droga do Piękna. Jego kluczowym znaczeniem jest napięcie skóry, pozbycie się zmarszczek poprzez pocieranie i uciskanie odpowiednich partii mięśni twarzy. Masaż kobido kurs nie działa powierzchownie, wpływa na głębokie partię skóry, dzięki czemu preparaty wykorzystywane w okresie masaży potrafią znacząco pozytywnie odżywić naszą skórę i poprawić jej jędrność. Jest on nazywany najtrudniejszym masażem nie tylko w Japonii ale i na całym globie. Po zabiegu czujemy się zrelaksowani, wydobywamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Skutkiem jest więc naturalny lifting. Masaż kobido kurs na nim poznasz techniki manualne, które są przy nim użytkowane. Są one odpowiednio łatwo ich się nauczyć. Dlatego masaż kobido kurs możesz poćwiczyć oraz odkryć je dokładnie. Należy wspomnieć, ze masaż kobido kurs to metoda całkowicie bezinwazyjna i wyniki potrafią być po niej jak po chirurgicznym zabiegu. Dla pań, które boją się ukłuć jest perfekcyjną alternatywą.
Masaż kobido kurs jak wygląda?
Użycie różnych technik do dobrego wykonania jest energia ruchów, jakie masujący osiąga swoim dłońmi i palcami. Na samym|jednym początku możemy przeżyć dyskomfort, przy jakim możemy odczuwać mały ból. Zniwelowanie napięcia twarzy i wypoczynek w wczesnym kroku, przygotowują pacjenta do kolejnego bardziej intensywniejszego masażu. Masaż Kobido kurs pobudza znajdujące się na ludzkiej twarzy nerwy i powoduje, że twarz wygląda jak po operacji, bez jakiejkolwiek chirurgicznej ingerencji. Masaż robiony z wykorzystaniem metod liftingujących wykonuje się zwykle na twarzy, jednak można je też wykorzystać np. na szyi lub dekolcie. Efekty po zabiegu są już widoczne następnego dnia.

Natomiast jak każdy zabieg winien być robiony w seriach, aby rezultaty utrzymały się jak najdłużej. Standardowo jest to okres około 6 tygodni. Masaż kobido kurs winien być wykonywany 2 razy w tygodniu. Można go robić o dowolnej porze roku. Jednak najkorzystniej jest umawiać się na konsultacje po południu, abyśmy do wieczora byli zrelaksowani. Masaż kobido kurs efekty:

  • zrelaksowanie całego ciała
  • pobudzenia pracy włókien kolagenowych
  • korekta opadających powiek,
  • mniejsza opuchlizna twarzy i powiek,
  • spłycenie zmarszczek,

Masaż kobido kurs na nim zapoznasz się z technikami i nabędziesz wiedzę, które jest po prostu potrzebne. Masaż kobido kurs jest znany na całym globie i coraz więcej pań z niego korzysta. Przed masażem winno zmyć cały make up, upiąć włosy również zorganizować fajny nastrój, żeby pacjentami mógł być dogłębnie odprężony. Cały zabieg trwa około 60-80 minut. Masaż Kobido kurs wolno się nauczyć. Aby poznać tę sztukę potrzeba około 3 dni.