Masaż Kobido kurs to zrozumienie japońskich rytuałów. Masaż polega na prawdziwym liftingu skóry twarzy. W zamierzchłych czasach masaż kobido był zajęty tylko dla pań wysoko urodzonych.
Masaż Kobido kurs na czym polega?
Doświadczysz na nim sekrety masażu tkanek głębokich. Masaż kobido kurs pomoże Cię nauczyć się czterech kluczowych kroków spośród jakich się składa masaż:

  • 1.Masaż Kobido kurs ta cześć zabiegu zrobiona jest bez żadnego olejku. Jej celem jest masaż tkanek głębokich i zniwelowanie zmarszczek twarzy.
  • 2.Masaż Kobido kurs ta cześć prowadzi do poprawy ukrwienia skóry. Jest ona niezwykle uspokajająca, a masaż robi się naprawdę bardzo komfortowy.
  • 3 Masaż Kobido kurs https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/physiokobido-fizjoterapia-estetyczna-dla-profesjonalistow/781 ta cześć nazwana liftingiem twarzy oraz wykonuje się w niej takie ruchy jak ugniatanie czy podszczypywanie. Procedur jest wiele, a wszystkie możesz poznać właśnie na kursie.
  • 4. Ostatni element – masaż Kobido kurs to akupresura liftingująca. Podczas tego okresu osoba rehabilitująca koncentruje się na określonych punktach na buzi, tak żeby stymulować wybrany mięsień.

Pełny masaż twarzy, jak również karku, opiera się z ponad stu ruchów, jakich zrobienie wymaga dokładności oraz doświadczenia na temat budowy mięśni, powięzi i skóry. Praca masażysty jest tutaj szczególnie ważna, a jego doświadczenie na 100% będzie olbrzymim atutem.
Masaż Kobido kurs jak szybko pojawiają się efekty?
Można je już zauważyć po pierwszym zabiegu. Masaż Kobido kurs zapoznasz się na nim ja łatwo osiągnąć doskonały efekt w wypełnianiu zmarszczek. Rysy i zmarszczki stają się delikatnie mniejsze, a twarz prezentuje się na odświeżoną. Następne zabiegi wzmacniają i pogłębiają ten efekt. Łagodzi napięcia mięśni twarzy, które powodują pojawienie się zmarszczek twarzy. Dzięki pracy na głębokich strukturach mięśni, zmniejsza się widoczne efekty starzenia się skóry, uniemożliwia ich pogłębianie. Stymuluje metabolizm komórkowy, przyczyniając się do szybszej regeneracji skóry


Które są przeciwwskazania?

  • ropne zmiany ropne,
  • naruszony naskórek,
  • skóra z widocznymi przebarwieniami,
  • stosowanie botoxu (do 2 tygodni po zabiegu)

Masaż Kobido kurs na nim poznasz, że wykonywanie na granicy bólu i późniejsze zadowolenie pacjentki na 100% tobie jako lekarzowi przyniesie dużą satysfakcję. Wszystkie ruchy są realizowane w prawidłowej kolejności i są dokładnie zaplanowane. Masaż Kobido kurs to nie tylko pozbycie się zmarszczek czy ujędrnienie skóry, ale to także rytuał piękna oraz zdrowia. Masaż Kobido kurs na nim poznasz nie tylko zalety stosowania tego typu masażu, jednak również dowiesz się kiedy i jak możesz go używać. Można wykonywać go zarówno rano, jak i po południu, po zabiegu nie ma charakterystycznych śladów. Dodatkowo sam zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, co dla wielu będzie główną cechą. Rytuał można robić wieku. U osób młodszych zabieg będzie działał zapobiegawczo, oddziaływał na utrzymanie jędrności oraz sprężystości skóry. W przypadku starszych pań masaż Kobido kurs pozwala osiągnąć rezultaty widoczne od razu. Każdy z nas działa inaczej, nasze ciała się różnią, mamy inne nastawianie do standardowych metod pielęgnacyjnych i odmładzających.